STAND-UP TRAGEDY

03.04 - 07.04
03 kwiecień 2011, niedziela
godz. 19:00
Bilety: BILETY 10ZŁ STUDENCI/ 15ZŁ.NORMALNY
STAND-UP TRAGEDY

"CZŁOWIEKOWI WYDAJE SIĘ, ŻE JEST GIGANTEM-A TYMCZASEM JEST ZWYKŁYM GÓWNIARZEM."
To zdanie Haška najpełniej oddaje charakter moich, za przeproszeniem badań nad samym sobą.STAND-UP TRAGEDY tylko pozornie jest monologiem.

Osobiście nie wierzę w skuteczność Monologu w teatrze.Wszystko jest dialogiem.Wszystko jest dialogem, dlatego, że zawsze znajdujemy się wobec kogoś, czegoś.

Nawet jeśli tego kogoś, czegoś nie ma, to jeszcze mocniej się do tego odnosimy, odwołujemy.Szukamy dialogu, bo próbujemy poradzić sobie z problemem, znaleźć rozwiązanie.Aktor-performer-artysta cokolwiek świadomie nadużywa środków którymi dysponuje będąc na scenie. Jego działania posiadają moc sprawczą, dlatego uważam,że wiąże się z tym wyjątkowa odpowiedzialność. Odpowiedzialność polegająca na pełnej szczerości i uczciwości.Innej drogi nie widzę.Megalomańsko zajmuję tą przestrzeń (scenę) pełen ułomności i niedoskonałości.Opiekę artystyczną nad projektem sprawuje wybitny aktor teatralny i filmowy Krzysztof Majchrzak.Uważam Go za swojego jedynego Mistrza.Wiele mu zawdzięczam."

Jan Zmitcomments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
1500m2 Premiera STAND-UP teatrredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--