ul. Gotarda 16

 

 


Dom Kultury Kadr mieści się na Służewcu,  w budynku zwanym przez okolicznych mieszkańców "Niebieszczakiem" lub "Blaszakiem". To nieznane, nieco ukryte miejsce, w którym  dzieje się niemało.

Często można tu trafić na ciekawe koncerty, czy spotkania autorskie. Ponadto w Kadrze działa kameralne kino rodzinne, obecnie bez bieżącego repertuaru, jednak z możliwością obejrzenia projekcji własnych filmów, czy pokazów filmów na podstawie lektur dla szkół.  

Ze względu na szeroki wybór zajęć kulturalno-edukacyjnych jest miejscem szczególnie przyjaznym dla dzieci i młodzieży , mogących wybierać między kursami językowymi, plastycznymi, muzycznymi, czy warsztatami teatralnymi. Co rok w wakacje i ferie" Kadr" organizuje dzieciom czas, w ramach akcji Lato/Zima w mieście.

Kadr to miejsce kultowe dla części mieszkańców jego okolic. Chyba każdy (obecnie) dwudziestoparolatek spędził tam część swojego dzieciństwa.

 

  (paparepuppi)

Komentarze i opinie:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--