ul. ks. Chrościckiego 14

Artystyczny Dom Animacji

022 863 79 81
e-mail: ada@dkwlochy.pl

www.dkwlochy.pl

Kino Studyjne Ada

022 863 79 81
e-mail: kino.ada@gmail.com

www.dkwlochy.pl

http://www.dkwlochy.pl/rybnicka

ADA, czyli Artystyczny Dom Animacji, usytuowany jest w warszawskich Włochach.

Swą ofertę złożoną z rozmaitych działań kulturalnych kieruje nie tylko do społeczności dzielnicy Włochy ale do wszystkich mieszkańców Warszawy. ADA ma aspiracje, by stać się ważnym punktem na mapie kulturalnej stolicy, jako miejsce ciekawych, nowatorskich działań artystycznych.
W Artystycznym Domu Animacji każdy znajdzie dla siebie ciekawą propozycję, ponieważ jest on miejscem przyjaznym wszystkim grupom wiekowym: od przedszkolaków po seniorów. Działania ADY łączą szeroką gamę stałych zajęć warsztatowych i edukacyjnych z bogatą i nowatorską ofertą programową.
Artystyczny Dom Animacji aktywnie uczestniczy zarówno w warszawskich jak i ogólnopolskich wydarzeniach kulturalnych i edukacyjnych. Poprzez program nawiązujący do najnowszych tendencji w sztuce i kulturze współczesnej, ADA ma za zadanie stać się wyjątkowym miejscem artystycznym w Warszawie, do którego nie tylko warto zajrzeć, ale regularnie bywać po prostu wypada.

Ostatnie Wydarzenia:

Komentarze i opinie:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--