ul. Chodakowska 19/31

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej

 

Przystanek: Praga Płd.-Ratusz

Tramwaje: 3, 8, 28, 47

Autobusy: 125, 135, 47

http://www.swps.pl/

 

 

www.swps.pl

Kultura Wysokich Napięć w SWPS to wystawy fotograficzne twórców o międzynarodowej renomie, spektakle teatralne najlepszych grup teatralnych, promocje najnowszych książek, spotkania z uznanymi artystami i pokazy filmów z nurtu kina niezależnego. Więcej: http://www.swps.pl/kultura-wysokich-napiec

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej powstała w 1996 r. Obecnie kształci ponad 11 tyś. studentów na Wydziale Psychologii, Wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych, Wydziale Filologicznym i Wydziale Prawa (w Warszawie), a także 2 wydziałach zamiejscowych (we Wrocławiu i w Sopocie). W ofercie dydaktycznej uczelni znajduje się 15 kierunków studiów.

SWPS jest pierwszym i jedynym ośrodkiem studiów psychologicznych w Polsce, który otrzymał najwyższą ocenę jakości kształcenia Państwowej Komisji Akredytacyjnej. Uczelnia posiada uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora nauk humanistycznych w dyscyplinach: psychologia, kulturoznawstwo i socjologia oraz stopnia doktora habilitowanego w dyscyplinach psychologia i kulturoznawstwo.

SWPS jest laureatem wielu nagród i wyróżnień: m.in. 6-krotnie została sklasyfikowana na 1. miejscu w rankingu tygodnika „Wprost”, zdobywając „Złoty Indeks” w kategorii niepublicznych szkół niebiznesowych. Zajmując 2. miejsce w opublikowanym w maju 2009 r. rankingu dziennika „Rzeczpospolita” i miesięcznika „Perspektywy”, SWPS została zaliczona do czołówki najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce. Więcej informacji na www.swps.pl.

 

Komentarze i opinie:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--