ul. Białobrzeska 32 ( wejście od dziedzińca, pod filarami)
The Cuban Place
ul. Białobrzeska 32 (wejście od dziedzińca, pod filarami)
02-341 Warszawa (Stara Ochota)

tel. 662 042 628
kontakt@thecubanplace.pl

http://thecubanplace.pl/The Cuban Place to projekt przez lata dojrzewający w myślach Pawła Bugały, jednego z czołowych instruktorów ogólnopolskiej kubańskiej sceny tanecznej. Ogromne doświadczenie instruktorskie oraz wielkie zaangażowanie w promowanie kubańskiej kultury tanecznej i muzycznej w Polsce zbudowało fundament spójnej wizji tego miejsca. Nasza szkoła to nie tylko taniec, ale przede wszystkim rozwijanie różnorodnych zainteresowań w zakresie szeroko pojętej kultury jednego z najpiękniejszych krajów regionu karaibskiego.

The Cuban Place nie istniałoby, gdyby nie doborowa kadra złożona z doświadczonych, charyzmatycznych i bardzo lubianych w środowisku tanecznym instruktorów. Prowadzone przez nich zajęcia, to przede wszystkim idealny kompromis między profesjonalizmem, doświadczeniem, świetną atmosferą oraz żywym zaangażowaniem w to, by obecność w naszym studiu stała się czymś, do czego chętnie się wraca.

Pasja do kubańskiej kultury stała się pretekstem do tego, aby dzielić się nią ze wszystkimi, bez względu na wiek, ograniczenia ruchowe czy różnego rodzaju niepełnosprawności. Nasze wieloletnie doświadczenie w działalności na rzecz osób niepełnosprawnych – współpracując z organizacjami pożytku publicznego, fundacjami i stowarzyszeniami – pokazały, że pozytywna energia, jaką niesie ze sobą kubańska kultura, potrafi przełamywać wiele barier. The Cuban Place chce kontynuować tę misję, aby być miejscem przyjaznym każdemu.

Dbając o komfort naszych klientów oferujemy dwie klimatyzowane sale taneczne, małą salę na zajęcia indywidualne, szatnie z toaletami i prysznicami, zakątek kawiarniany oraz przestronny taras, który w sezonie letnim staje się przemiłą strefą relaksu.

Komentarze i opinie:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--