ul. Bracka 25

telefon: + 48 22 69 21 680
e-mail: p.kowalczyk@traffic-club.pl

www.traffic-club.pl

Traffic Club to aktualnie największa księgarnia i salon muzyczny w Warszawie. Znajdziecie tu wszystko, czego do tej pory brakowało na rynku księgarsko-muzycznym: zalety dużego punktu handlowego, prezentującego szeroką ofertę produktów kulturalnych, z wygodą, przyjazną atmosferą, komfortem oraz tradycją przedwojennego salonu kulturalnego. Naszą siedzibą jest zabytkowy dom towarowy, zlokalizowany w samym sercu Warszawy. Kryje w sobie aż 5 kondygnacji wypełnionych bogatą ofertą książek, prasy, wydawnictw muzycznych i filmowych oraz artykułów papierniczych. Niezależnie od tego, czy chcesz poczytać przy kawie, czy spotkać się z przyjaciółmi na trzecim piętrze w sali klubowej organizowane są imprezy kulturalnie, które są ważną częścią koncepcji działania Traffic Club.

Komentarze i opinie:

  • 22.06.2009 2009 11:28
    Bardzo przyjemne miejsce.Traffic Club zdecydowanie jest lepszy od innych znanych ksiegarni. Ogromny, pięciokondygnacyjny budynek jest bardzo dobrze zaopatrzony kiążkami, gazetami, filmami i muzyką. Ale mimo to jest przestrzeń i bardzo przyjemnie spędza sie tam czas. Są wygodne fotele i stoły przy których można spokojnie popracować. Można tu przejrzeć nowości wydawnicze w czytelni, poczytać prasę w kawiarni na parterze i posłuchać najnowszych płyt w dziale muzycznym. Polecenia również jest warty dział z ksiażkami i zabawkami dla dzieci. Dużo przestrzeni i ogromny wybór dla każdego sprawia że jest to miejsce wyjatkowe. W środy organizowane są bezpłatne pokazy filmów. Odbywały się już tam wieczory literackie, koncerty, wernisaże, konferencje prasowe, spotkania artystów z fanami a nawet pokazy mody. Polecam zarówno dla osób szukajacych konkretnych pozycji (duzy wybór publikacji) jak i dla osób które poprostu lubią tego typu obiekty (napewno się nie zawiodą)
  • 14.03.2011 2011 13:30
    Razem z Traffic Clubem zapraszamy wszystkie Panie na dofinansowane warsztaty dla kobiet z cyklu Kariera w spódnicy. Tym razem spotykamy się 2 kwietnia 2011 r. pod hasłem „Sama sobie szefem. Jak odważyć się, założyć i prowadzić własną firmę”. Więcej informacji można znaleźć na www.bc.edu.pl w zakładce Kariera w spódnicy.redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--