ul. Zelazna 51/53

 

Teatr Scena Prezentacje

Tel. 620-82-88 tel./fax. 620-34-90 E-mail: scena@teatrprezentacje.pl

www.teatrprezentacje.pl

Na ulicy Żelaznej, stoi niepozorny budynek z czerwonej cegły. Niegdyś mieściły się tam dobrze prosperujące zakłady Norblina, produkujące prawdziwe małe dzieła sztuki -posrebrzane cukiernice, wazony, patery i łopatki do tortów, cieszące oko i serce pań domu. Obecnie dawna fabryka oddycha sztuką przez wielkie S – od 25 lat mieści się w niej Teatr Scena Prezentacje.

Wyjątkową atmosferę teatr zawdzięcza swojej „industrialnej” architekturze. Przypomina lofty , zaadaptowane do warunków mieszkalnych fabryki. Wewnątrz znajdują się dwie sceny: główna –mieszcząca się w dawnej czyszczalni, i „Szopa” zbudowana specjalnie na potrzeby teatru.

Wielbiciele teatru na pewno wyszperają repertuarze coś dla siebie – i filozoficzną refleksję, i śmiech do łez. Ci, którzy pragną zobaczyć wybitnych polskich aktorów w „Realu”, również będą usatysfakcjonowani. Bożena Dykiel, Grażyna Barszczewska, Paweł Deląg, Adam Ferency, Jan Englert , to tylko kilka z wielu sławnych nazwisk, które można spotkać na deskach Teatru Scena Prezentacje.

Do gamy zalet teatru należy również pomysł na wprowadzenie Karty Stałego widza, która uprawnia do zakupu biletów ze zniżką 50 i 30 procent. Z taką kartą można całkowicie oddać się kulturalnemu szaleństwu

 

(Izabellioza)

Komentarze i opinie:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--