ul. Czerska 14, Warszawa 22 299 06 95

www.trzy-kolory.eu

Do Trzech Kolorów zapraszamy wszystkich, którzy lubią nieoczywiste połączenia, a przy okazji chcieliby zjeść smacznie i zdrowo w niezobowiązującej atmosferze. Tutaj nie boimy się odważnych zestawień, zarówno na talerzu jak i w otoczeniu. Gotowanie traktujemy jako proces tworzenia, dlatego zachęcamy do kosztowania dań kuchni śródziemnomorskiej, która wybiera z różnych zakątków basenu morza śródziemnego i łączy to, co dla podniebienia najciekawsze. Nowoczesne, przestronne wnętrze i wystrój nawiązujący do obowiązujących trendów nurtu street art pozwolą na chwilę oderwać się od codziennych spraw i delektować się posiłkiem. Bez względu na to, czy masz ochotę na służbowy lunch, rodzinny obiad czy spotkanie z przyjaciółmi – z pewnością w karcie Trzech Kolorów znajdziesz coś dla siebie.
Z myślą o naszych najmłodszych gościach przygotowaliśmy specjalne menu, które dogodzi najbardziej wymagającym małym smakoszom, a także dodatkowe atrakcje w postaci kącika malucha w sali restauracyjnej oraz placu zabaw na zewnątrz.

Komentarze i opinie:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--