Al. Jana Pawła II 23 / Warszawa Tel.: + 48 22 620 19 99
Fax.: + 48 22 620 19 98
E-mail: restaurant99@restaurant99.com

www.restaurant99.com

Restauracja 99 – rozmowa nabiera dobrego smaku!

Restauracja wielokrotnie już nagradzana m.in. za najlepszą kuchnię międzynarodową, podbija podniebienia odwiedzających ją gości od 15 lat! Kucharze z 99 dbają o każdy szczegół serwowanych potraw kuchni polskiej w nowoczesnym wykonaniu z elementami kuchni międzynarodowej.

Restauracja zlokalizowana jest w samym centrum Warszawy, w budynku Atrium Plaza z możliwością skorzystania z podziemnego, strzeżonego parkingu.

Serwujemy śniadania, lunche i kolacje. Lokal mieści ponad 200 osób, z czego 120 to miejsca przy stolikach, 60 przy barze i 40 na tarasie. Dzięki podziałowi na dwie strefy: restauracyjną i barową, w przestronnej sali można organizować zarówno spotkania biznesowe, imprezy firmowe, przyjęcia okolicznościowe (urodziny, przyjęcia ślubne, komunie) jak i wieczory ze znajomymi.

Do dyspozycji gości 99 udostępniamy: rzutnik, duży ekran, dwa telewizory LCD, profesjonalny system nagłaśniający oraz WIFI.
Personel restauracji posługuje się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym.

SPORT W 99: oglądaj wydarzenia sportowe ze swoimi znajomymi na dużym ekranie oraz na dwóch LCD umieszczonych w strefie barowej. Transmisja najważniejszych meczy na żywo!

Restauracja 99 założona w 1997 roku, już dwa lata później, umieszczona została, jako jedyna spośród restauracji z Europy Środkowo - Wschodniej, w rankingu organizowanym przez Wall Street Journal, wśród dziesięciu najmodniejszych restauracji w Europie.

Więcej informacji na temat nowości, konkursów oraz promocji w Restauracji 99 uzyskają Państwo odwiedzając naszą stronę www.restaurant99.com lub profil na FB.

Komentarze i opinie:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--