Koncert zespołu B.O.R.Y. w Tavernie10B

10 Wrzesień godz. 21:00
10 wrzesień 2010, piątek
godz. 21:00
Bilety: WSTĘP WOLNY
.


Zespół B.O.R.Y. czyli Bardzo Oryginalne Ryczące Yndywidua, jest zespołem, który powstał bardzo spontanicznie. Początkowo Tomasz "BORY" Borkowski występował solo a we wrześniu 2004 roku wraz z nim na scenie pojawił się Adam "ENTRANT" Papliński, który wzbogacił brzmienie sceniczne Tomka o dźwięk harmonijki ustnej oraz innych idiofonów języczkowych. Szybko jednak bo już w lutym 2005 r. do duetu dołączył Piotr "BLADY" Adamiecki, który wspomógł duet jako gitarzysta basowy. W lipcu 2005 Tomek (Bory) zaprosił do współpracy "młodą krew" Marka Jusińskiego, który zasiadł za tzw. garami a już jesienią 2005 roku zespół zyskał czaru i wdzięku za sprawą Justyny Lewandowskiej, która przyjęła w listopadzie 2005 roku rolę skrzypaczki.
W tym składzie zespół pokazał się po raz pierwszy oficjalnie na XXV Ogólnopolskich Spotkaniach z Piosenką Żeglarską RAFA 2005 w Radomiu zdobywając I nagrodę. Kolejne zmiany z składzie zespołu miały miejsce w styczniu 2006 roku wtedy to miejsce basisty zajął Tomek "MIĄDEK" Miądowicz, a następnie w listopadzie 2006 r. jego miejsce zajął Paweł Barszczewicz.. Od lipca 2007 roku basistą jest Konrad Załęski. Pod koniec wakacji 2008 do zespołu dołączył Bartek Zbroszczyk, natomiast za sterami perkusji od grudnia 2008 roku zasiadł Marek "ZBÓJ" Kułakowski.Członkowie zespołu pochodzą z różnych miast Polski, ale spotkali się wszyscy w Warszawie i dlatego na co dzień możecie ich usłyszeć głównie w warszawskich tawernach żeglarskich. Koncertują jednak nie tylko w stolicy ale i w całym kraju. Zespół wykonuje muzykę i piosenki o tematyce żeglarskiej nie ukrywając jednak swojego zamiłowania do country, poezji śpiewanej, piosenki turystycznej, a nawet rocka, funky i jazzu. Gramy w tawernach, pubach i restauracjach oraz na licznych imprezach zamkniętych (integracyjnych), piknikach i nie tylko.

Taverna 10 w skali Beauforta to jedno z najbardziej wyrazistych i rozpoznawanych miejsc w Warszawie, prezentujące od ponad 5 lat wszystko to co najlepsze w muzyce szant, folk, rock & country. Na scenie zespoły z najwyższej półki, na parkiecie Wy, a za barem najbardziej uśmiechnięte barmanki w całej Stolicy.
Jeżeli szukają Państwo niepowtarzalnego miejsca w Warszawie gdzie można pośpiewać, potańczyć, pobawić się do późnych godzin nocnych oraz spróbować smacznej kuchni polskiej to zapraszamy do Taverny 10 w skali Beauforta:)

Na wszystkie koncerty WSTĘP WOLNY

Start KONCERTU g.21.00

Zapraszamy:)
Taverna 10Bul. Racławicka 139 (1 pietro)
Warszawa
tel. 509758503 po 16.00
www.taverna10b.pl
biuro@taverna10b.pl
bilety: wstęp wolny





Tagi dla tej imprezy:
koncert muzyka szanty taniec zabawa

Podobne wydarzenia:

AGA ZARYAN ŚPIEWA CZESŁAWA MIŁOSZA
Noce jazzowe w klubie HEMISPHERE Hotelu InterContinental Warszawa
„Bednarska & CALISIA Jazz Nights hosted by InterContinental Warszawa”.
WARSAW JAM SE55ION w każdą środę | klub 55
"NOC NIRVANY" koncert + after
Koncert Karol Lipiński - Kwartety
PIOSENKI NIE TYLKO O MIŁOŚCI - koncert Sebastiana Lewickiego
NEVER MEANS MAYBE
Koncert TUNE w Chwili
JUWENALIA 26.05.2012, Agrykola,Warszawa



Piaseczno, radomski portal informacyjny, muzyka wrocław, koncerty szczecin, książki recenzje, krakow-info-ogłoszenia, kraków kluby, warszawa ogłoszenia,
to są nasze słowa kluczowe: juwenalia, sylwester, kultura, rozrywka, warszawa, wydarzenia, imprezy, informacje, kulturalne, recenzje, relacje, muzyka, koncert, kino, teatr, koncerty, odczyt, film, dyskusja, muzea, muzeum, kulturalna warszawa
Białołęcka Scena dla Dzieci: „Niespodzianka” z cyklu „W Królestwie Muzyki” | VIII Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody | Mate.O – koncert akustyczny w Dobrym Miejscu! | XXII Festiwal Mozartowski w Warszawie | Spotkanie z Ryszardem Makowskim | Tajemnice Warszawy i Mazowsza | Koncert Karol Lipiński - Kwartety | Dzień Wolnego Wyboru na Bemowie - Koncert Zespołu ARMIA | Mikołajki z rodziną Mellopsów w Księgarni STENTOR | II Międzynarodowy Konkurs im. Frydeka Chopina dla pianistów amatorów | "Zaliczenie lekcja" | Świńskie czytanki | „Kopciuszek” - spektakl baletowy dla dzieci z okazji Dnia Dziecka | PIOSENKI NIE TYLKO O MIŁOŚCI - koncert Sebastiana Lewickiego | Finał Hack4Europe 2012 - przyjdź i zagłosuj na najlepszych! | JUWENALIA 26.05.2012, Agrykola,Warszawa | Tajemnice Warszawy i Mazowsza | Tajemnice Warszawy i Mazowsza | Piątkowe karaoke w Klubie Dobranocka, 01.06.2012 r. , godz. 21:00 | HEY, Happysad, Elektryczne Gitary, CKOD – Juwenalia UKSW 2012 |
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin designby ekumela