Warsztaty z cyklu "Wakacje" oraz " Filcowanie wełny"
26 sierpnia (czwartek)
Godz. 17.00 - Kartka z wakacji I – dwuczęściowe spotkanie: na pierwszych zajęciach poznamy sztukę czerpania papieru i przygotujemy wspólnie papierowe arkusze.
Godz. 18.00 – Latawce, wiatraczki, wiatr - ile radości daje puszczanie latawców, wie tylko pędzące ze sznurkiem w małej rączce, roześmiane dziecko. Na tych zajęciach będziemy robić swoje latawce oraz bawić się nimi w trakcie wakacyjnych szaleństw.
Cennik: 1 warsztat - 25 zł./ dziecko.
Godz. 18.00 – Filcowanie wełny na sucho – Kto by pomyślał, że filcowanie wełny daje tyle możliwości i … radości? Zapraszamy na ostatnie wakacyjne zajęcia na których wykonamy oryginalną biżuterię (zajęcia dla młodzieży i dorosłych)
(Cena: 30zł/os.)
Zapisy: kasia@magicznadziupla.pl lub 506 395 048
www.magicznadziupla.pl www.arete-art.pl
Pozdrawiam,
Anna Perzyńska
Dział Promocji
tel.502 233 359
Podobne wydarzenia:
Nauka szycia na miarę dla zaawansowanychKurs na instruktora rekreacji ruchowej o specjalności samoobrona
NAKRĘĆ SIĘ NA FILM - warsztaty z filmu dokumentalnego
Młodzi naukowcy na start! OKO zaprasza najmłodszych
NABÓR NA WARSZTATY BĘBNIARSKIE OD 10 LAT
KARAOKE dla dzieci - nowe bezpłatne zajęcia familijne w kawiarni dla dzieci Nutka Café.
Przygoda z filozofią
Akademia Alternatywnej Architektury Krajobrazu
Warsztaty krajoznawcze dla dzieci!
Pracownia historycznego haftu artystycznego
