ul. Foksal 16

TEATR SABAT Małgorzaty Potockiej
kasa: 022 826 23 55

Fax: 022 826 84 21/22

email: rezerwacje@teatr-sabat.pl
www.teatr-sabat.pl

www.teatr-sabat.pl/rezerwacje

 

Małgorzata Sójka

Kierownik Organizacji Widowni

Email: malgosiasojka@teatr-sabat.pl

 

www.teatr-sabat.pl

Teatr SABAT to niepowtarzalna atmosfera w wyjątkowych, secesyjnych wnętrzach przypominających klimat obrazów Toulousa–Loutreca, paryskiej cyganerii przedwojennego kabaretu. To wysmakowana elegancja, łącząca współczesność z pięknem szalonych lat 30-tych. Te wnętrza sprawiają, że każdy czuje się tu świetnie, bawi i spędza miłe chwile otoczony ciepłem i życzliwością.

Proponujemy Państwu wykwintną kolację oraz spektakl i muzykę do tańca  tuż po obejrzeniu przedstawienia. Takie miejsca są na całym świecie, w Paryżu (m.in. „Moulin Rouge”), Nowym Jorku, Las Vegas, i takie miejsce jest teraz również w Warszawie.

Twórczynią i właścicielką Teatru jest Małgorzata Potocka – wybitna tancerka, choreograf i reżyser, twórczyni grupy baletowej Sabat, autorka spektakli rewiowych, estradowych i telewizyjnych, ciesząca się niesłabnącą popularnością i uznaniem w kraju i za granicą.

 

Ostatnie Wydarzenia:

Komentarze i opinie:




Piaseczno, radomski portal informacyjny, muzyka wrocław, koncerty szczecin, książki recenzje, krakow-info-ogłoszenia, kraków kluby, warszawa ogłoszenia,
to są nasze słowa kluczowe: juwenalia, sylwester, kultura, rozrywka, warszawa, wydarzenia, imprezy, informacje, kulturalne, recenzje, relacje, muzyka, koncert, kino, teatr, koncerty, odczyt, film, dyskusja, muzea, muzeum, kulturalna warszawa
TWOJA STARA.BAŚŃ - premiera 01.06! | YUGOPOLIS 2 W STODOLE!! | SALSA DEL MARTES | Couchsurfers meeting w Lorelei | "Kabaretto" - w Ateneum | Phia i Animal w Śnie Pszczoły - w ramach Warsaw Music Week | Vienna My Love w Powiększeniu | "Czerwony Kapturek" - bajka muzyczna w Teatrze Rampa | Wycieczki po Ursynowie z przewodnikiem | Jazz Jam Session -4.07.2011 - Klub Time Cafe , ul. Smolna 40 | HEY, Happysad, Elektryczne Gitary, CKOD – Juwenalia UKSW 2012 | SZADZIMY DLA DOBRA PLANETY | JUWENALIA 26.05.2012, Agrykola,Warszawa | "Antyutopia dzieciństwa" - wykład Anny Sobolewskiej | BROADWAY STREET - THE SHOW | „Popołudnie w Muzeum”: Kwiaty łąk i ogrodów. Bukiet na Dzień Matki | "Szałaputki" w Teatrze Baj | "Zagraj to jeszcze raz, Sam" w Teatrze 6.piętro | Koncert "Pink Martini" w Sali Kongresowej | Tajemnice Warszawy i Mazowsza |
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin designby ekumela