Klubokawiarnie dla dzieci i rodziców– Wola, Bemowo - Przewodnik

 

 

Wola

ToZo Cafe


ul. Górczewska 80
http://tozocafe.pl/
http://www.facebook.com/TozoCafe

 

 

Na warszawskiej Woli działa miła, utrzymana w paryskim klimacie rodzinna klubokawiarnia. Lokal wita nas zapachem świeżego, wypiekanego na miejscu pieczywa, oraz doskonałej, aromatycznej kawy i pysznego ciasta. W menu znajdziemy m.in. śniadania, lunche, świeże kanapki, sałaty, bajgle czy panini a także propozycje odpowiednie dla dzieci. Właścicielki klubokawiarni zadbały o to, aby dzieci znalazły zarówno interesującą przestrzeń do zabawy a także mogły uczestniczyć w kreatywnych i rozwijających zajęciach i warsztatach. W tym czasie rodzice mogą odprężyć się przy filiżance aromatycznej kawy zanurzając się w lekturze książki spośród wielu ciekawych i zaskakujących pozycji tu dostępnych. ToZo Cafe jest kawiarnią, w której stworzono przyjazny i domowy klimat do spotkań w gronie rodzinnym, bliskich i przyjaciół.

 

Pompon


ul. Młynarska 13
http://pomponart.pl/
http://www.facebook.com/PomponKlubokawiarnia

 

Wpadłyśmy na pomysł Pompona, bo brakowało nam miejsca, gdzie nie tylko mogłybyśmy miło spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, ale które dostarczyłoby rodzicom i dzieciom kreatywnej stymulacji, nietuzinkowego miejsca do zabawy i relaksu z dobrym, organicznym jedzeniem z hinduskimi akcentami. Pompon to realizacja naszych marzeń i pasji, którymi chcemy się z Wami podzielić!  

 

Nutka Cafe

Kawiarnia dla dzieci Nutka Café
ul. Obozowa 82A,
www.nutkacafe.strefa.pl
http://www.facebook.com/pages/Nutka-Cafe/109651169122002?fref=tsPrzytulna kawiarenka muzyczna dla dzieci Nutka Café to miejsce, w którym można przekąsić coś na słodko lub wytrawnie, wypić dobrą kawę, herbatę czy lemoniadę w przystępnych cenach, chwilę odpocząć w czasie spaceru do parku czy lasu, przeczekać deszczowe chwile.

Przestrzeń kawiarenki została przygotowana przede wszystkim dla dzieci i ich rodziców – kącik zabaw z wydzieloną, osobną przestrzenią dla najmłodszych maluszków gwarantuje rodzicom chwilę spokoju na kawkę, gazetę czy rozmowę.

 

Bemowo


 

Klubokawiarnia Jogi Babu

ul. Lazurowa 14
www.jogibabu.com
http://www.facebook.com/kawiarniajogibabu

 

 

 

 

Klubokawiarnia Jogi Babu została stworzona przez dwie mamy. chciałybyśmy, aby było to miejsce przyjazne dzieciom i ich rodzicom. Mamy pokoik zabaw dla dzieci, gry planszowe, a w pobliżu mały plac zabaw. Organizujemy przyjęcie urodzinowe oraz cykliczne zajęcia dla dzieci: plastyczne, kulinarne, muzyczne i rękodzielnicze. 

 

 

 

Ciekawa Cafe

 

ul. Powstańców Śląskich 80d

http://www.facebook.com/CieKawaCafe/

 

CieKawa Cafe to klubokawiarnia na Bemowie, w której napijesz się znakomitej kawy, świetnych herbat, świeżych soków, owocowych koktajli, domowych lemoniad. Do tego zjesz pyszne, domowe wypieki: ciasta, tarty, kanapki na ciepło, naleśniki i zupy.

CieKawa to miejsce, w którym odpoczniesz na wygodnych fotelach i poduchach, poserfujesz w internecie, a także miło spędzisz czas czytając ksiązki lub grając w gry planszowe ze znajomymi.

 


comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:--