Klubokawiarnie dla dzieci i rodziców–

Żoliborz, Ochota  - Przewodnik


Żoliborz

 

KOFIFI  (Kalimba) - kawiarnia dla małych i dużych

Kofifi Klubokawiarnia dla dzieci

 

Ul. Mierosławskiego 19
http://www.kalimba.pl
http://www.facebook.com/KalimbaKofifi

 

 

 

 

 

 

To nieprawda, że mając małe dziecko nie można wybrać się do kawiarni. Można - do naszej!

Zapraszamy Państwa do  Kofifi w Warszawie. Kolorowe i radosne miejsce, z niewymuszoną atmosferą i  genialną lokalizacją - przy jednym z fajniejszych placów zabaw w Warszawie. W Kofifi jest miejsce i dla rodziców, i dla dzieci. Chcemy pokazać, że świat dorosłych i dzieci może mieć ze sobą dużo wspólnego.

W Kofifi mogą Państwo napić się wybornej kawy i spokojnie porozmawiać, podczas gdy dzieci załatwią swoje małe ważne sprawy w bajkowym domku albo w drewnianym kąciku zabaw na tajemniczej antresoli. Atrakcji jest tak wiele, że trudno je wszystkie wyliczyć: tablica do rysowania, zjeżdżalnia, szalona ciuchcia pędząca pod sufitem, kosze z zabawkami, półki pełne książek... A dla najmłodszych  huśtawka.

Dla strudzonych zabawą przygotowaliśmy pyszne zupy, tarty, naleśniki, tosty, ciasta, lody, żelki, gorącą czekoladę, lemoniadę i mnóstwo innych przysmaków.

W kawiarni organizowane są cykliczne zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku do 3 lat, warsztaty ceramiczne oraz zajęcia taneczne dla dzieci (wstęp płatny).

Tu znajduje się też sklep, w którym można kupić wiele fantastycznych zabawek, w tym również wszystkie zabawki KALIMBY. Ponad to mamy w sprzedaży specjalnie wyselekcjonowane książki najlepszych wydawnictw dla dzieci!

 

Kawiarnia Lemonka – dzieci, kawa i zabawa

Lemonka klubokawiarnia dla dzieci

 

 

ul. Gwiaździsta 5b
http://www.kawiarnialemonka.pl/
http://www.facebook.com/kawiarniaLemonka

 

 

 

Lemonka to wyjątkowe miejsce urządzone w prostym stylu, by dzieci i rodzice czuli się tu przede wszystkim swobodnie.  Znajduje się na zamkniętym osiedlu, gdzie żadnemu maluchowi na pewno nie stanie się nic złego .Maluchy mogą zgłębiać zakamarki Salki Zabaw ze zjeżdżalnią, drewnianym domkiem oraz całym mnóstwem pochłaniających uwagę zabawek .Starsze dzieci zapraszamy do Salki Edukacyjnej na przeróżne zajęcia edukacyjno-adaptacyjne.

Nasz zespół to osoby z różnymi doświadczeniami, kompetencjami i pasjami, które łączy wspólny cel, a mianowicie chęć stworzenia miejsca w którym będą się dobrze czuć  i atrakcyjnie spędzać czas zarówno dorośli jak i dzieci.

W kawiarni serwujemy pyszną kawę, domowe ciasta oraz szybkie, ale zarazem zdrowe dania. Organizujemy urodziny, chrzciny, komunie oraz inne imprezy rodzinne i biznesowe.

 

Ochota

Klubokawiarnia Kolonia Ochota

 

róg ul. Łęczyckiej i bł. Ładysława z Gielniowa
http://www.kolonia-ochota.pl
http://pl-pl.facebook.com/pages/Klubokawiarnia-Kolonia/273643876220

(Kolonia będzie działać od marca, teraz trwa przerwa zimowa)

 

 

Kolonia na Starej Ochocie to wymarzone miejsce dla wszystkich, którzy lubią na chwilę się zatrzymać i nigdzie się nie spieszyć. Czas płynie tu równie miło kilkuletnim twórcom babek z piasku, dojrzałym zwolennikom dobrej kawy i świeżej prasy oraz fanom lekkiego lunchu.

Zapraszamy od poniedziałku do niedzieli od 9:00 do 20:00 *

* Uwaga: w sobotnie przedpołudnia organizujemy kinderbale i zajęcia dla dzieci.  Za utrudnienia przepraszamy. Wszelkie informacje na stronie www.kolonia-ochota.pl i na Fb

 


Kategoria: Klubokawiarnie dla dzieci | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--