Mokotów


Kawka z mleczkiem


Kawka z mleczkiem Klubokawiarnia dla dzieci

 

Al. gen. W. Sikorskiego 13
http://www.facebook.com/Kawkazmleczkiem
http://www.kawkazmleczkiem.pl

 

 

Kawka z mleczkiem to urocza kawiarenka na Dolnym Mokotowie dla Dużych i Małych. To miejsce, w którym można zasmakować domowego ciasta, pobawić się z dziećmi w sali zabaw i odpocząć w swobodnej, rodzinnej atmosferze. To także sklepik z nietuzinkowymi zabawkami, miejsce wielu warsztatów i atrakcji dla najmłodszych, a przede wszystkim wyśmienita kawka i mleczko pierwsza klasa! Przestrzeń kawiarni wspaniale nadaje się do organizacji przyjęć urodzinowych, spotkań rodzinnych i pokazów slajdów z podróży. Ostatni punkt nie jest tu przypadkowy - podróżowanie i aktywny wypoczynek z dziećmi to tematy szczególnie bliskie właścicielkom. Kawiarnia znajduje się przy samym Torze Stegny-co tworzy atrakcyjny scenariusz na rodzinne popołudnie.

 

 

COCO Cafe


Ul. Stępińska 5
http://www.cococafe.com.pl
http://www.facebook.com/COCOCafe.Klubokawiarnia

 

 

 

COCO Cafe - jedyne takie miejsce na mapie dolnego Mokotowa!

Kameralne, ciepłe, rodzinne, przytulne i pełne pozytywnych wibracji ! Zawsze zapewniamy Waszym dzieciakom super zabawę, a Wam chwile pełne relaksu przy kawie, cieście, gazetce i Wi-Fi.

Młodsze dzieciaki szaleją w kuleczkach, starszaki sprawdzają się w różnorodnych grach na X-box Kinect, a mamusie i tatusiowie korzystając z naszego WI-FI załatwiają ważne i mniej ważne sprawy :) Jeśli potrzebujesz chwili dla siebie możesz również skorzystać z pomocy naszej doświadczonej niani!

Hitem na mieście stały się nasze tematyczne urodzinki! Zorganizujemy niepowtarzalną i niezapomnianą imprezkę dla Twojego małego Jubilata. Piraci, czarodzieje, podwodny świat to tematy cieszące się największym powodzeniem. Możesz liczyć na nasze doświadczenie i profesjonalizm w organizowaniu urodzin dla dzieci i zarezerwować COCO na wyłączność już dziś!

Nie masz czasu upichcić czegoś na obiad dla maluszka? Wpadnij do COCO - mamy zawsze świeżą i pyszną zupkę pomidorową , specjalnie delikatnie przyprawioną dla podniebienia Twojego malca oraz domowej roboty pierożki np. z dynią, serkiem, jabłuszkiem.

A dla naszych milusińskich roczniaków i dwulatków mamy wspaniałe, rozwijające zajęcia!

Cocobaby to zajęcia dla roczniaków i ich rodziców, które pokażą jak bawić się z maluszkiem aby pozytywnie wpływać na jego rozwój psycho-ruchowy.

Coco English Montessori to zajęcia dla dwu- trzylatków przygotowujące je do roli przedszkolaka, wykorzystujące elementy pedagogiki Marii Montessori oraz uczące języka angielskiego przez native speaker.

Sale zabaw oraz wszystkie zabawki znajdujące się w COCO posiadają atesty bezpieczeństwa i PPOŻ.

 


Ale Heca Cafe


Ale heca cafe Klubokawiarnia dla dzieci

 

 

 

ul. Bluszczańska 68 lokal U1 (narożny)
http://alehecacafe.pl/
http://www.facebook.com/pages/Ale-Heca-Cafe/132251833637226

 

 

 

 

Ale Heca Cafe to nowe, niezwykłe miejsce , stworzone z myślą o Was i Waszych dzieciach. Tu każdy czuje się wyjątkowo!  Właścicielka, mama Stasia i Alka stworzyła miejsce, gdzie pobudzająca kreatywność przestrzeń inspiruje do zabawy i relaksu – małych i dużych. To wymarzone miejsce do zabawy, nauki i odpoczynku. Dostępny jest Internet  (WiFi), można zjeść coś pysznego – i na słodko, i na słono :) oraz napić się wyśmienitej kawy. Nasze opiekunki (codziennie  od 15.30) pobawią się z dziećmi w małpim gaju i nie tylko:) a rodzice trochę się odprężą lub spotkają ze znajomymi. W naszym sklepiku znajdziesz super książki dla dzieci, z pieczołowitością wybierane przez właścicielkę.

Organizujemy przyjęcia urodzinowei  cykliczne zajęcia dla dzieci, które cieszą się coraz większym powodzeniem.

Odwiedź nas na  www.alehecacafe.pl   lub facebook-u

 

 

 

 


Kategoria: Klubokawiarnie dla dzieci | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--